Surenos XII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wazeee vaiduoklis kartais pasivaidens

2 posters

Go down

Wazeee vaiduoklis kartais pasivaidens Empty Wazeee vaiduoklis kartais pasivaidens

Rašyti  Hector "H-Hand" Hernandez Št. 05 22, 2010 9:23 pm

Wazeee kartais pasivaidensiu pas jus, rečiau vaidensiuos iki tol kol nenuspresiu ar rp'intis pas jus ar ne. Su kokiu nick dar nenusprendžiau.
Ir taip visi norit išgirsti tuos žodžius: iKtuz kiec What a Face What a Face What a Face

Hector "H-Hand" Hernandez
Naujokas
Naujokas

Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-05-01

Atgal į viršų Go down

Wazeee vaiduoklis kartais pasivaidens Empty Re: Wazeee vaiduoklis kartais pasivaidens

Rašyti  Edwardo "Ryo" Rionez Št. 05 22, 2010 9:41 pm

em..... kiek laiko vaidensies?? greičiau RPinkies... Razz Razz Razz

Edwardo "Ryo" Rionez
Naujokas
Naujokas

Pranešimų skaičius : 15
Join date : 2010-05-01

Atgal į viršų Go down

Wazeee vaiduoklis kartais pasivaidens Empty Re: Wazeee vaiduoklis kartais pasivaidens

Rašyti  Hector "H-Hand" Hernandez Št. 05 22, 2010 10:02 pm

O nafik greičiau ?

Hector "H-Hand" Hernandez
Naujokas
Naujokas

Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-05-01

Atgal į viršų Go down

Wazeee vaiduoklis kartais pasivaidens Empty Re: Wazeee vaiduoklis kartais pasivaidens

Rašyti  Hector "H-Hand" Hernandez Sk. 05 30, 2010 10:34 pm

Kaip visada nerp'inisu čia, nes esu pasinėręs į Japono accountą. Kuris priklauso "Onnagata" klanui, gan ilgą laiką išbuvęs ten ir užėmęs "Shateigashira" rang'ą. Su šiuo rang'u galiu vadovauti "Kyodams" ir "Shatei". Bei gavęs IccGuc pasitikėjimą IG, nes kol kas dar nei vienos klaidos nepadariau ;D. Taigi teks laukti kol žlugs "Onnagata". Bei prieš mano akis buvo iš viso nukirsta 2 Groves nariams po 1 pirštą. Ir tokiam kaimiečiui su ROMANO buvo nukirsti riešai. Už tai katik buvau PK'ed nuo ROMANO ;D.

Hector "H-Hand" Hernandez
Naujokas
Naujokas

Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-05-01

Atgal į viršų Go down

Wazeee vaiduoklis kartais pasivaidens Empty Re: Wazeee vaiduoklis kartais pasivaidens

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume